ETO U17
FOOTBALL CUP

Legyőzte a Derby az ETO-t az Audi Kupán

2012.08.11 21:05

Matekoznia is kell a csapatoknak az Audi Hungaria ETO Kupa záró csoportmérkőzése alatt. Minden csoportban ugyanis még 3-3 együttes van harcban az első helyért. Leginkább a zágrábiaknak van a saját kezükben a sorsuk, ám ők éppen a Győri ETO FC ellen játszanak majd.

A 2 forduló után csak az NK Zagreb 100%-os a nyolc csapatos nemzetközi utánpótlás tornán Győrben. A horvátok bár a mérkőzés elején hátrányba kerültek a norvég Stabaek ellen, a folytatásban három gólt is szereztek, így az ETO ellen a csoportelsőség lesz a tét számukra. Ehhez már egy döntetlen is elég nekik, hiszen a mieink a Derby County ellen ugyanolyan koreográfia szerint játszottak, mint a zágrábiak. Csakhogy itt a zöld-fehérek szereztek vezetést, és az angolok fordítottak 3-1-re.

Az Audi Hungaria ETO Kupa címvédője, a Partizan Belgrád feltámadt poraiból. A szerbek a tegnapi 3 gólos vereséget követően ma kiütéses győzelmet arattak, mindezt a cseh Slavia Praha bánta. Már az első félidőben 3 gólos előnybe kerültek, és még ehhez is hozzá tudtak tenni. 4-0 lett a végeredmény. A torna első döntetlenjét két 3 pontos csapat csatája hozta. A német Hoffenheim gyors góljára az osztrák Rapid Wien az utolsó percben tudott válaszolni,így ebben a csoportban is hárman küzdenek továbbra is az elsőségért.